هوای تازه,امید پاک ماندن,حمایت na,خانواده بزرگ NA,مدرسه بهبودی

هوای تازه

هوای تازه,امید پاک ماندن,حمایت na,خانواده بزرگ NA,مدرسه بهبودی

اسم من حمید و یک معتاد هستم از خوانندگان پرو پا قرص نشریه ی پیام بهبودی.

مجله ای که حامل پیام بهبودی برای حمید معتاد بود. روزهایی که دیگر هیچ امیدی به پاک ماندن و برگشت دوباره به انجمن را نداشتم و در کل یک شکست خورده ی تمام عیار از سه بعد جسمی، روحی و روانی بودم به طور اتفاقی با نشریه آشنا شدم خواندن نامه ای در صفحه ی مخصوص مربوط به تجربه های لغزش در مجله امیدوارم کرد که من هم با کمک انجمن و حمایت گروه دوباره می توانم به جمع دوستان بپیوندم من آن موقع لغزش کرده بودم از همان روز یعنی بهمن سال پیش تصمیم گرفتم که نامه ای صادقانه بنویسم تا دیگران بخوانند ولی مردادماه امسال موفق به نوشتن این نامه شدم خدا را به خاطر انجمن، نشریات ترجمه شده و مجله ی پیام بهبودی شکر می کنم.

 شاید اولین کسی باشم که از شهر کوچک خود برای تان نامه می نویسم خدا را شکر که انجمن شهر ما هم یک ساله شد و باورم به امید و امیدم به ایمان تبدیل شد. 

در شهر ما  هم انجمن مثل همه جای دنیا جواب داد و NA در شهر ما یک ساله شد. بهترین پیام را گرفتم و اشک شوق ریختم بله به این فکر می کردم که یک روزی انجمن کوچکی در کشوری دیگر جواب داد امروز انجمن بزرگ جهانی NA در شهر ما هم جواب می دهد و جا دارد به خانواده ی بزرگ NA تبریک بگویم این روزها با نگاهی به گذ شته خدا را شکر می کنم چون انجمن داستان زندگی مرا عوض کرده و در کنار بچه های انجمن به درک و فهمی جدید از زندگی رسیده ام. یادمه اواخر تخریب تنها فکر و تصمیمی که در ذهنم بود این بود که خودم را گم و گور کنم چون دیگر تحمل نگاه های اطرافیان را نداشتم خدا را شکر امروز در انجمن معتادان گمنام به تدریج خود را پیدا می کنم و با وجود تمام دردهای گذشته احساس می کنم با زندگی به روال NA  خوشبخت ترینم و همه را از روی عشق و نیاز دوست دارم.

هوای تازه,امید پاک ماندن,حمایت na,خانواده بزرگ NA,مدرسه بهبودی

مجله پیام بهبودی پاییز1386

هوای تازه,امید پاک ماندن,حمایت na,خانواده بزرگ NA,مدرسه بهبودی

Views: 18

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!