تازه وارد چطور؟,فقط برای امروز 14 اردیبهشت,بهبودی از اعتیاد,دوستی صمیمانه معتاد

تازه وارد چطور؟ (فقط برای امروز 14 اردیبهشت)

تازه وارد چطور؟,فقط برای امروز 14 اردیبهشت,بهبودی از اعتیاد,دوستی صمیمانه معتادهر گروه فقط یک هدف اصلی دارد ، رساندن پیام به معتادی که هنوز در عذاب است.

سنت پنجم

***

جلسه همیشگی ما معانی زیادی برای ما دارد، از این گذشته، بدون جلسه NA مورد علاقه خود، کجا می توانستیم باشیم؟ گروه ما گاهی اوقات از گشت و گذار و سایر فعالیت ها پشتیبانی می کند.تازه وارد چطور؟ 

اکثر اوقات اعضای جلسه همیشگی برای تماشای فیلم یا بولینگ بازی کردن دور هم جمع می شوند، همه ما روابط دوستی خوبی را از طریق جلسه همیشگی خود برقرار کرده ایم و این صمیمیت را با دنیا عوض نمی کنیم.تازه وارد چطور؟ 

اما گاهی اوقات باید از آنچه گروه ما برای تحقق هدف اصلی اش، رساندن پیام به معتادی که هنوز در عذاب است ، انجام می دهد، ترازنامه تهیه کنیم، گاهی اوقات وقتی به جلسات می رویم، تقریباً همه را می شناسیم و مشغول خنده و تفریح می شویم، اما تازه وارد چطور؟ آیا به یاد داشته ایم که به سراغ افراد جدیدی برویم که تنها و وحشت زده نشسته اند، آیا به یاد داریم از کسانی که از گروه ما دیدار می کنند، استقبال کنیم.

یافتن عشق در اتاق های معتادان گمنام، در بهبودی از اعتیاد به ما کمک می کند، اما وقتی پاک شدیم باید به خاطر بسپاریم آنچه به رایگان با ما در میان گذاشته شده را با دیگران در میان بگذاریم، باید به سراغ معتادی برویم که هنوز در عذاب است، از این گذشته، «تازه وارد مهمترین فرد در همه جلسات است.» تازه وارد چطور؟ 

***

تازه وارد چطور؟,فقط برای امروز 14 اردیبهشت,بهبودی از اعتیاد,دوستی صمیمانه معتاد

فقط برای امروز : از دوستی صمیمانه ای که در جلسه همیشگی خود پیدا کرده ام، سپاسگزارم، دست خود را به طرف معتادی که هنوز در عذاب است، دراز می کنم و همین دوستی را به دیگران عرضه می کنم.

 

تازه وارد چطور؟ (فقط برای امروز 14 اردیبهشت)تازه وارد چطور؟ (فقط برای امروز 14 اردیبهشت)تازه وارد چطور؟ (فقط برای امروز 14 اردیبهشت)

Visits: 833

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!