ناحيه هفده,ناحیه 17,استان همدان na

ناحیه هفده همدان

ناحیه هفده همدان

ناحيه هفده  شامل گروه هاي استان همدان مي باشد.

اولين جلسه بهبودي در اين ناحيه در شهر همدان و در 31 شهریور  سال 1379 برگزار گرديد.

این ناحیه شامل همدان، ملایر، نهاوند، رزن، تویسرکان ،اسدآباد ، صالح آباد، لالجین، بهار،کبودرآهنگ، مریانج، سامن،  جوکار، فیروزان، کیان، قروه درجزین، سرکان، مهاجران، دمق، آجین، شیرین سو، زنگنه و فرسفج می باشد.

در حال حاضر اين ناحيه از 7 کميته شهري تشکيل شده است.ناحیه هفده همدان

تعداد گروه هاي ناحيه ي هفده بيش از149 گروه آقایان  و 5 گروه بانوان مي باشد .

اين گروه ها بيش از684جلسه در هفته برگزار ميکنند.

جلسات اين ناحيه عموما” در مکان هاي مسقف عام‌المنفعه از قبيل مساجد، حسينيه ها و… برگزار مي‌شوند.

سر موقع حاضر شدن در جلسه، تا آخر در جلسه ماندن و پرسيدن تعداد زيادی سوال قبل و بعد از جلسات، به شما در استفاده بهينه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنيد کمک می کند. افراد برای شرکت در جلسات NA دلايل متعددی دارند، اما هدف هر جلسه در اختيار گذاشتن فضايی، براي به اشتراک گذاشتن بهبودی با ديگر معتادان می باشد. ناحیه هفده همدان

اگر شما معتاد نيستيد، می توانید در يک جلسه باز که مخصوص افراد غير معتاد است، شرکت کنيد. اگر شما يک معتاد هستيد و يا فکر می کنيد که مشکل مصرف مواد مخدر داريد، ما به شما پيشنهاد می کنيم که براي شناخت اعضای NA و برنامه ما به صورت روزانه در جلسه شرکت کنيد. لیست جلسات باز و بسته ما در آدرس meeting.nameting.ir  موجود می باشد. ناحیه هفده همدان

 (گزيده ای از جزوه شماره 29 “يک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشريات NA نيز يک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

در حال حاضر معتادان گمنام  ایران، به طور هفتگی بالغ بر 5165 گروه در قالب  25018 جلسه بهبودی در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستا ها برگزار می کند.

Views: 1335

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!