از تسلیم تا پذیرش (فقط برای امروز 20 آبان)

از تسلیم تا پذیرش,فقط برای امروز 20 آبان,دل باختگی معتاد,دل باختگی اعتیاد

با آرامش تسلیم می شویم و مراقبت از خود را به خداوندی که درک می کنیم می سپاریم.

کتاب پایه

***

تسلیم و پذیرش مانند دل باختگی و عشق هستند. دل باختگی وقتی آغاز می شود که با فردی خاص روبرو می شویم. دل باختگی مستلزم چیزی به جز قبول مورد دل باختگی ما نیست. اما تبدیل دل باختگی به عشق مستلزم تلاش بسیار است. این ارتباط اولیه باید به آرامی و با صبر به پیوندی پایدار و جاودان ارتقا یابد.

این موضوع مانند تسلیم و پذیرش است. به آرامی به باور می رسیم که نیرویی برتر از ما می تواند توجه لازم را به ما مبذول دارد.

وقتی این نیرو را در زندگی خود می پذیریم، تسلیم به پذیرش تبدیل می گردد. خود را بررسی می کنیم و اجازه می دهیم خداوند همان طور که هستیم ما را مشاهده کند.

وقتی به خداوندی که درک می کنیم اجازه می دهیم به اعماق وجود ما دسترسی پیدا کند، میزان بیشتری از مراقبت خداوند را می پذیریم. از این نیرو می خواهیم ما را از کمبودهای مان رها بخشد و در جبران خطاهایی که انجام داده ایم، به ما کمک کند.

سپس، شیوه جدیدی از زندگی را در پیش می گیریم، ارتباط آگاهانه خود را بهبود می بخشیم و مراقبت، راهنمایی و قدرت مداوم نیروی برتر خود را می پذیریم.

تسلیم نیز مانند دل باختگی می تواند آغاز رابطه ای طولانی مدت باشد. اما برای تبدیل تسلیم به پذیرش، اجازه می دهیم خداوندی که درک می کنیم هر روز از ما مراقبت نماید.

***

از تسلیم تا پذیرش,فقط برای امروز 20 آبان,دل باختگی معتاد,دل باختگی اعتیاد

فقط برای امروز: بهبودی من فراتر از دل باختگی است. تسلیم شده ام. امروز، ارتباط آگاهانه خود را با نیروی برتر تقویت می کنم و مراقبت مداوم این نیرو از خود را می پذیریم.

 

وبسایت رسمی انجمن معتادان گمنام ایران: https://na-iran.org

نرم افزار آدرس جلسات: https://meeting.na-iran.org

تالار گفتگوی معتادان گمنام: https://forum.na-iran.org

آموزش ثبت نام در تالار گفتگو: https://na-iran.org/?p=354704

دفترچه تلفن خطوط نواحی: https://phone.na-iran.org

اپلیکیشن آدرس جلسات: https://na-iran.org/?p=354277

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!