ناحیه یازده

ناحیه یازده قم

ناحیه یازده قم

ناحيه 11 شامل گروه های استان قم  می باشد.


اولين جلسه بهبودی در اين ناحيه  تيرماه 1378 برگزار گرديد.

در حال حاضر اين ناحيه از 4 کميته شهری تشکيل شده است.ناحیه یازده قم

این ناحیه شامل کمیته شهری یک (قم ،قنوات ،کهک) کمیته شهری2(قم) کمیته شهری3(قم،سلفچگان) کمیته شهری 4(قم،پردیسان، دستجرد) می باشد.

تعداد گروه هاي ناحيه يازده  65 گروه می باشد که اين گروه ها بيش از 315 جلسه در طول هفته برگزار می کنند.ناحیه یازده قم

سر موقع حاضر شدن در جلسه، تا آخر در جلسه ماندن و پرسيدن تعداد زيادی سوال قبل و بعد از جلسات، به شما در استفاده بهينه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنيد کمک می کند. افراد برای شرکت در جلسات NA دلايل متعددی دارند، اما هدف هر جلسه در اختيار گذاشتن فضايی، براي به اشتراک گذاشتن بهبودی با ديگر معتادان می باشد.

اگر شما معتاد نيستيد، می توانید در يک جلسه باز که مخصوص افراد غير معتاد است، شرکت کنيد. اگر شما يک معتاد هستيد و يا فکر می کنيد که مشکل مصرف مواد مخدر داريد، ما به شما پيشنهاد می کنيم که براي شناخت اعضای NA و برنامه ما به صورت روزانه در جلسه شرکت کنيد. لیست جلسات باز و بسته ما در آدرس meeting.nameting.ir  موجود می باشد. ناحیه یازده قم

 (گزيده ای از جزوه شماره 29 “يک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشريات NA نيز يک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

در حال حاضر معتادان گمنام  ایران، به طور هفتگی بالغ بر 5165 گروه در قالب  25018 جلسه بهبودی در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستا ها برگزار می کند.

Visits: 828

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!