ناحیه چهارده,ناحیه 14,معتادان گمنام زنجان

ناحیه چهارده زنجان

ناحیه چهارده زنجان

ناحيه 14 شامل گروه های استان زنجان می باشد.

اولين جلسه  بهبودی در اين ناحيه در شهر ابهر و در سال  1383برگزار گرديد.

در حال حاضر اين ناحيه از 4 کميته شهری تشکيل شده است.

این ناحیه شامل شهرهای زنجان،ماهنشان،ابهر،خرمدره،خدابنده،سلطانیه،طارم می باشد.

در حال حاضر تعداد گروه های ناحيه  چهارده 57  گروه می باشد که اين گروه ها 177 جلسه در طول هفته برگزار می کنند.ناحیه چهارده زنجان

سر موقع حاضر شدن در جلسه، تا آخر در جلسه ماندن و پرسيدن تعداد زيادی سوال قبل و بعد از جلسات، به شما در استفاده بهينه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنيد کمک می کند. افراد برای شرکت در جلسات NA دلايل متعددی دارند، اما هدف هر جلسه در اختيار گذاشتن فضايی، براي به اشتراک گذاشتن بهبودی با ديگر معتادان می باشد.

اگر شما معتاد نيستيد، می توانید در يک جلسه باز که مخصوص افراد غير معتاد است، شرکت کنيد. اگر شما يک معتاد هستيد و يا فکر می کنيد که مشکل مصرف مواد مخدر داريد، ما به شما پيشنهاد می کنيم که براي شناخت اعضای NA و برنامه ما به صورت روزانه در جلسه شرکت کنيد. لیست جلسات باز و بسته ما در آدرس meeting.nameting.ir  موجود می باشد. ناحیه چهارده زنجان

 (گزيده ای از جزوه شماره 29 “يک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشريات NA نيز يک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

در حال حاضر معتادان گمنام  ایران، به طور هفتگی بالغ بر 5165 گروه در قالب  25018 جلسه بهبودی در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستا ها برگزار می کند.

Visits: 965

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!