ناحیه پانزده,ناحیه 15,معتادان گمنام استان لرستان

ناحیه پانزده لرستان

ناحیه پانزده لرستان

ناحيه پانزده  شامل گروه های استان لرستان می باشد.

اولين جلسه بهبودي در اين ناحيه در شهر بروجرد و در فروردين ماه 1381 برگزار گرديد.

این ناحیه شامل ازنا،مومن آباد، الیگودرز،بروجرد،اشترینان،خرم آباد،پلدختر،معمولان،دورود،کوهدشت-رومشکان و حومه،لسله و دلفان،می باشد.

در حال حاضر اين ناحيه از 7 کميته شهری تشکيل شده است .ناحیه پانزده لرستان

تعداد گروه های ناحيه پانزده 92 گروه می باشد که اين گروه ها بيش از 422 جلسه در طول هفته برگزار می کنند.

سر موقع حاضر شدن در جلسه، تا آخر در جلسه ماندن و پرسيدن تعداد زيادی سوال قبل و بعد از جلسات، به شما در استفاده بهينه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنيد کمک می کند. افراد برای شرکت در جلسات NA دلايل متعددی دارند، اما هدف هر جلسه در اختيار گذاشتن فضايی، براي به اشتراک گذاشتن بهبودی با ديگر معتادان می باشد. ناحیه پانزده لرستان

اگر شما معتاد نيستيد، می توانید در يک جلسه باز که مخصوص افراد غير معتاد است، شرکت کنيد. اگر شما يک معتاد هستيد و يا فکر می کنيد که مشکل مصرف مواد مخدر داريد، ما به شما پيشنهاد می کنيم که براي شناخت اعضای NA و برنامه ما به صورت روزانه در جلسه شرکت کنيد. لیست جلسات باز و بسته ما در آدرس meeting.nameting.ir  موجود می باشد.ناحیه پانزده لرستان

 (گزيده ای از جزوه شماره 29 “يک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشريات NA نيز يک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

در حال حاضر معتادان گمنام  ایران، به طور هفتگی بالغ بر 5165 گروه در قالب  25018 جلسه بهبودی در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستا ها برگزار می کند.

Views: 1084

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!