ناحیه سیزده,ناحیه 13,معتادان گمنام گیلان

ناحیه سیزده گیلان

ناحیه سیزده گیلان

ناحيه 13 شامل گروه های استان گيلان می باشد.

اولين جلسه  بهبودي در اين ناحيه در شهر رشت و در ارديبهشت 1381 برگزار گرديد.

ناحیه سیزده شامل شهرهای :ناحیه سیزده گیلان

 انزلی، حسن رود، گلشن، کپور چال،رشت،آستانه اشرفیه،لولمان،بندر کیاشهر،لشت نشا،زیبا کنار،لنگرود،املش.شلمان.کومله.چاف.چمخاله،دیوشل،خالکیاسر،انزلی محله.درویشانبر،خراط محلهاسالم،تالش، لیسار،فومن،ماسوله،صومعه سرا،ضیابر،زیده،کسما،شفت و حومه،لوشان،جیرنده،منجیل،رودبار،رستم اباد،امام زاده هاشم،گلسرک،سندس،خمام، خشکبیجار،کوچصفهان،چوکام،کلا چاه دوم،پیر بازار،للکا،حاجی بکنده،گالشخیل،سنگ،ماسال، رضوانشهر ،شاند رمن،پره سر،آستارا،لوندویل،عنبران،قره سو،رودسر،گسکر‌محله،کلاچای،گرافرود،رحیم‌آباد،واجارگاه،قاسم‌آباد،چابکسر،لاهیجان.سیاهکل.رودبنه می باشد.ناحیه سیزده گیلان

در حال حاضر اين ناحيه از 12 کميته شهری تشکيل شده است .

تعداد گروه هاي ناحيه سيزده بيش از 181 گروه می باشد که اين گروه ها بيش از 683 جلسه در طول هفته برگزار می کنند.

سر موقع حاضر شدن در جلسه، تا آخر در جلسه ماندن و پرسيدن تعداد زيادی سوال قبل و بعد از جلسات، به شما در استفاده بهينه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنيد کمک می کند. افراد برای شرکت در جلسات NA دلايل متعددی دارند، اما هدف هر جلسه در اختيار گذاشتن فضايی، براي به اشتراک گذاشتن بهبودی با ديگر معتادان می باشد. 

اگر شما معتاد نيستيد، می توانید در يک جلسه باز که مخصوص افراد غير معتاد است، شرکت کنيد. اگر شما يک معتاد هستيد و يا فکر می کنيد که مشکل مصرف مواد مخدر داريد، ما به شما پيشنهاد می کنيم که براي شناخت اعضای NA و برنامه ما به صورت روزانه در جلسه شرکت کنيد. لیست جلسات باز و بسته ما در آدرس meeting.nameting.ir  موجود می باشد.ناحیه سیزده گیلان

 (گزيده ای از جزوه شماره 29 “يک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشريات NA نيز يک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

در حال حاضر معتادان گمنام  ایران، به طور هفتگی بالغ بر 5165 گروه در قالب  25018 جلسه بهبودی در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستا ها برگزار می کند.

Views: 840

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!