ناحیه ده,ناحیه 10,معتادان گمنام خراسان رضوی na

ناحیه ده خراسان رضوی

ناحیه ده خراسان رضوی

ناحيه ده شامل گروه هاي استان خراسان رضوی  می باشد.

اولين جلسه بهبودی در اين ناحيه در شهر مشهد و در اسفند ماه سال 1377 برگزار گرديد.

شهر های این ناحیه شامل (مشهد_محدوده کلات گلبهاروسرخس)، (قوچان)،(سبزوار خوشاب ششتمد داورزن سلطان آباد )،(جغتای)،(تربت حیدریه و زاوه دولت اباد کدکن رباط سنگ)،(تایباد،باخرز،تربت جام و صالح آباد )،(نیشابور،زبرخان شهر فیروزه )،(کاشمر،کوهسرخ)،(گناباد،کاخک بجستان)،(درگز)،(خواف،رشتخوار،جنگل)،(بردسکن،خلیل آباد و حومه)،( فیض آباد و مه ولات )،(چناران)،(جوین)،(فریمان) می باشد.

در حال حاضر اين ناحيه از 16 کميته شهری تشکيل شده است .ناحیه ده خراسان رضوی

تعداد گروه های ناحيه  ده بيش از  778 گروه می باشد که اين گروه ها بيش از 3170 جلسه در طول هفته برگزار می کنند.

سر موقع حاضر شدن در جلسه، تا آخر در جلسه ماندن و پرسيدن تعداد زيادی سوال قبل و بعد از جلسات، به شما در استفاده بهينه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنيد کمک می کند. افراد برای شرکت در جلسات NA دلايل متعددی دارند، اما هدف هر جلسه در اختيار گذاشتن فضايی، براي به اشتراک گذاشتن بهبودی با ديگر معتادان می باشد. ناحیه ده خراسان رضوی

اگر شما معتاد نيستيد، می توانید در يک جلسه باز که مخصوص افراد غير معتاد است، شرکت کنيد. اگر شما يک معتاد هستيد و يا فکر می کنيد که مشکل مصرف مواد مخدر داريد، ما به شما پيشنهاد می کنيم که براي شناخت اعضای NA و برنامه ما به صورت روزانه در جلسه شرکت کنيد. لیست جلسات باز و بسته ما در آدرس meeting.nameting.ir  موجود می باشد.ناحیه ده خراسان رضوی

 (گزيده ای از جزوه شماره 29 “يک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشريات NA نيز يک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

در حال حاضر معتادان گمنام  ایران، به طور هفتگی بالغ بر 5165 گروه در قالب  25018 جلسه بهبودی در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستا ها برگزار می کند.

 

Visits: 2148

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!