ناحیه بیست و یک,ناحیه 21,چهارمحال و بختیاری na

ناحیه بیست و یک چهارمحال و بختیاری

ناحیه بیست و یک چهارمحال و بختیاری

ناحيه بيست و يک  شامل گروه های استان چهارمحال و بختياری می باشد.

اولين گروه بهبودی در اين ناحيه در شهر  شهرکرد و در سال1382 برگزار گرديد.

این ناحیه شامل اردل، ناغان، بروجن، بلداجی، گندمان، شهرکرد، بن، الونی، سامان، کوهرنگ ، خانمیرزا-فلارد، بازفت ، فرخ شهر، هفشجان، شلمزار، گهرو، سورشجان، سودجان، جونقان، فارسان، لردگان ، مالخلیفه و لاران می باشد. ناحیه بیست و یک چهارمحال و بختیاری

در حال حاضر اين ناحيه از 11 کميته شهری تشکيل شده است.

تعداد گروه های ناحيه این  101 گروه می باشد که اين گروه ها بيش از 242 جلسه در طول هفته برگزار می کنند.

جلسات اين ناحيه عموما” در مساجد و مکان های عام المنفعه برگزار می شود.

سر موقع حاضر شدن در جلسه، تا آخر در جلسه ماندن و پرسيدن تعداد زيادی سوال قبل و بعد از جلسات، به شما در استفاده بهينه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنيد کمک می کند. افراد برای شرکت در جلسات NA دلايل متعددی دارند، اما هدف هر جلسه در اختيار گذاشتن فضايی، براي به اشتراک گذاشتن بهبودی با ديگر معتادان می باشد. ناحیه بیست و یک چهارمحال و بختیاری

اگر شما معتاد نيستيد، می توانید در يک جلسه باز که مخصوص افراد غير معتاد است، شرکت کنيد. اگر شما يک معتاد هستيد و يا فکر می کنيد که مشکل مصرف مواد مخدر داريد، ما به شما پيشنهاد می کنيم که براي شناخت اعضای NA و برنامه ما به صورت روزانه در جلسه شرکت کنيد. لیست جلسات باز و بسته ما در آدرس meeting.nameting.ir  موجود می باشد.

 (گزيده ای از جزوه شماره 29 “يک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشريات NA نيز يک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

در حال حاضر معتادان گمنام  ایران، به طور هفتگی بالغ بر 5165 گروه در قالب  25018 جلسه بهبودی در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستا ها برگزار می کند.

Visits: 747

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!