ناحیه بیست و هشت,ناحیه 28,معتادان گمنام ایلام

ناحیه بیست و هشت ایلام

ناحیه بیست و هشت ایلام

ناحيه بيست و هشت شامل گروه های استان ایلام می باشد.

اولين جلسه بهبودی در اين ناحيه در شهر آبدانان و در بهمن ماه سال 1384 برگزار گرديد.

این ناحیه شامل .آبدانان، چوار، چالاب و چنگوله، سراباغ، ایلام،ایوان،دره شهر،دهلران،سرابله،شهرک هزارانی،مهران،ملکشاهی،بدره، شهرک ولیعصر، مورموری،موسیان،میشخاص،هلیلان،شهرک شهیدکشوری،شباب می باشد .ناحیه بیست و هشت ایلام

در حال حاضر اين ناحيه از یک کميته شهری تشکيل شده است.

تعداد گروه های این ناحيه 24 گروه می باشد که اين گروه ها  115 جلسه در طول هفته برگزار می کنند.

جلسات اين ناحيه عموما” در مکان های مسقف برگزار می گردد.ناحیه بیست و هشت ایلام

سر موقع حاضر شدن در جلسه، تا آخر در جلسه ماندن و پرسيدن تعداد زيادی سوال قبل و بعد از جلسات، به شما در استفاده بهينه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنيد کمک می کند. افراد برای شرکت در جلسات NA دلايل متعددی دارند، اما هدف هر جلسه در اختيار گذاشتن فضايی، براي به اشتراک گذاشتن بهبودی با ديگر معتادان می باشد. 

اگر شما معتاد نيستيد، می توانید در يک جلسه باز که مخصوص افراد غير معتاد است، شرکت کنيد. اگر شما يک معتاد هستيد و يا فکر می کنيد که مشکل مصرف مواد مخدر داريد، ما به شما پيشنهاد می کنيم که براي شناخت اعضای NA و برنامه ما به صورت روزانه در جلسه شرکت کنيد. لیست جلسات باز و بسته ما در آدرس meeting.nameting.ir  موجود می باشد.ناحیه بیست و هشت ایلام

 (گزيده ای از جزوه شماره 29 “يک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشريات NA نيز يک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

در حال حاضر معتادان گمنام  ایران، به طور هفتگی بالغ بر 5165 گروه در قالب  25018 جلسه بهبودی در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستا ها برگزار می کند.

 

Visits: 332

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!