انجمن معتادان گمنام

انجمن معتادان گمنام ایران

بر این باوریم که …
هر فرد معتادی در دنیا فرصت تجربه نمودن پیام بهبودی NA را به زبان و فرهنگ خاص خود داشته و راه تازه ای برای زندگی خود در پیش گیرد.


رویدادها و روابط عمومی

خدمات کمیته وب‌سایت انجمن


آدرس جلسات


خطوط تلفنی


تالار گفتگو


روز شمار پاکی


پیام بهبودی


فقط برای امروز

اطلاعات عمومی

( پیام ما امید، وعده‌ی ما آزادی )

انجمن معتادان گمنام

برنامه معتادان گمنام چيست؟

معتادان گمنام، يك انجمن غيرانتفاعي از زنان و مرداني است كه اعتياد به مواد مخدر مشكل اصلي زندگي‌شان بوده است. ما معتاداني هستيم كه..

انجمن معتادان گمنام

چرا اين جا هستيم؟

قبل از پيوستن به انجمن معتادان گمنام، ما اختيار زندگي خود را كاملاً از دست داده بوديم و ديگر نمي‌توانستيم مانند ديگران زندگي كنيم و از آن لذّت ببريم..

معتاد کیست؟

اكثر ما براي جواب دادن به اين سئوال احتياج به فكر كردن نداريم و جوابش را خوب مي دانيم ! زماني تمام زندگي و فكر و ذكر ما در مواد مخدّر خلاصه شده بود …

ما بهبود پيدا می کنيم

وقتى ما به آخر خط مى‌رسيم و درك مى‌كنيم كه چه با موادمخدر و چه بدون آن، نمى‌توانيم مثل يك انسان زندگى كنيم…

چگونگي عملكرد

اگر شما طالب آنچه كه ما داريم هستيد و حاضريد براي بدست آوردنش كوشش كنيد، در آن صورت آماده‌ايد كه قدمهاي خاصي را برداريد…

سنت‌

سنت‌هاي دوازده‌گانه

ما آنچه را كه داريم فقط با مراقبت كامل مي‌توانيم حفظ كنيم و همانطور كه آزادی فردی ما از قدمهای دوازده‌گانه سرچشمه می گيرد …

تازه ترین اخبار و مقالات

درباره معتادان گمنام

انجمن معتادان گمنام

انجمن معتادان گمنام :

نهادی است مردمی، خود جوش و غیر انتفاعی که در سال ۱۹۵۳ میلادی مصادف با سال ۱۳۳۲ هجری شمسی توسط افرادی که خود زمانی در چنگال اعتیاد گرفتار بودند،با هدف کمک و نجات معتادان از اعتیاد بنیان گذاری شد. این انجمن در ۱۴۳ کشور جهان، از جمله کشورهای مسلمان فعال بوده و در هفته ۷۶۰۰۰ جلسه با بیش از ۸۲ زبان مختلف برگزار می کند و بیش از ۲ میلیون عضو در حال بهبودی دارد.

به دلیل رعایت اصل گمنامی:

هیچ مدرکی از حضور اعضا در انجمن تهیه نمی شود و در نتیجه تهیه آمار دقیق اعضای در حال بهبودی میسر نیست ، در حال حاضر ، هر روزه جلسات متعددی در اکثر نقاط کشور برگزار می شود و تعداد قابل توجهی از معتادان توانسته اند ، با کمک اصول این انجمن از چنگال بیماری اعتیاد رها شوند . رشد این جلسات و گروه ها ، تنها شاخص موفقیت در انجمن معتادان گمنام ایران است.

گروه های NA در سراسر جهان با حفظ اتحاد، همکاری و کمک به یکدیگر، سعی در رساندن پیام بهبودی به دیگر معتادان داشته باشند تا تداوم برنامه بهبودی معتادان گمنام به رسمیت شناخته شده و مورد حمایت معنوی قرار گیرد.

تمرکز در NA بر روی مشکل اعتیاد است نه یک ماده مخدر خاص. عضویت در این انجمن کاملا رایگان بوده ، هیچ شرط و شروطی ندارد و هر معتادی ، بدون در نظر گرفتن نوع ماده مخدر مصرفی ، عقیده، وضع مالی ، سن ، نژاد و جنسیت می تواند به معتادان گمنام بپیوندد و عضو انجمن باشد.

هر فرد معتادی که تمایل به قطع مصرف داشته باشد می تواند در جلسات NA شرکت کند.


انجمن معتادان گمنام ایران

آخرین رویدادهای انجمن معتادان گمنام (NA)

نشست APF 2022

رویدادهای خدمات جهانی وAPF

جهت کسب آخرین اطلاعات و اخبار


Facebook-f


Twitter


Google-plus-g

اطلاع رسانی و روابط عمومی

کمیته‌ی اطلاع رسانی و روابط عمومی


Facebook-f


Twitter


Google-plus-g

پرتال نواحی

شورای نواحی ایران


Facebook-f


Twitter


Google-plus-g

انجمن معتادان گمنام
[wpforms id=”7″]

Visits: 33