ناحیه بیست و هفت,ناحیه 27,سیستان و بلوچستان,na ایران

ناحیه بیست و هفت سیستان و بلوچستان

ناحیه بیست و هفت سیستان و بلوچستان

ناحيه بيست و هفت شامل گروه های استان سيستان و بلوچستان می باشد.

اولين جلسه بهبودی در اين ناحيه در شهر زاهدان و در تاریخ 80/10/10 برگزار گرديد.

این ناحیه شاملزاهدان  زابل- زهک – دوست محمد -هیرمند -هامون – سکوهه – ادیمی – بنجار – محمد آباد ، نصرت آباد،خاش نوک آباد ،سراوان-مهرستان-جالق-گشت-پسکوه-سوران،ایرانشهر-راسک-بزمان-بمپور-محمدان-سرباز-دلکان،چابهار-کنارک-نیکشهر و روستا تیس می باشد. ناحیه بیست و هفت سیستان و بلوچستان

در حال حاضر اين ناحيه از 5 کميته شهری تشکيل شده است.

تعداد گروه های این ناحیه  64 گروه می باشد که اين گروه ها بيش از 382 جلسه در طول هفته برگزار می کنند.

جلسات  عموما” در مکان های مسقف برگزار می گردد.ناحیه بیست و هفت سیستان و بلوچستان

سر موقع حاضر شدن در جلسه، تا آخر در جلسه ماندن و پرسيدن تعداد زيادی سوال قبل و بعد از جلسات، به شما در استفاده بهينه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنيد کمک می کند. افراد برای شرکت در جلسات NA دلايل متعددی دارند، اما هدف هر جلسه در اختيار گذاشتن فضايی، براي به اشتراک گذاشتن بهبودی با ديگر معتادان می باشد. ناحیه بیست و هفت سیستان و بلوچستان

اگر شما معتاد نيستيد، می توانید در يک جلسه باز که مخصوص افراد غير معتاد است، شرکت کنيد. اگر شما يک معتاد هستيد و يا فکر می کنيد که مشکل مصرف مواد مخدر داريد، ما به شما پيشنهاد می کنيم که براي شناخت اعضای NA و برنامه ما به صورت روزانه در جلسه شرکت کنيد. لیست جلسات باز و بسته ما در آدرس meeting.nameting.ir  موجود می باشد.

 (گزيده ای از جزوه شماره 29 “يک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشريات NA نيز يک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

در حال حاضر معتادان گمنام  ایران، به طور هفتگی بالغ بر 5046 گروه در قالب  22564 جلسه بهبودی در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستا ها برگزار می کند .

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!