موفقیت,فقط برای امروز 12 اسفند,سرشت معتاد,تجربه موفقیت معتاد,روحیه قدرشناسی معتاد

موفقیت (فقط برای امروز 12 اسفند)


 

موفقیت (فقط برای امروز 12 اسفند)

موفقیت,فقط برای امروز 12 اسفند,سرشت معتاد,تجربه موفقیت معتاد,روحیه قدرشناسی معتاد

هر شکلی از موفقیت وحشتناک و نا آشنا بود .

کتاب پایه

***

قبل از آمدن به NA، تعداد کمی از ما موفقیت را تجربه کرده بودیم، هر گونه تلاشی که به تنهایی برای قطع مصرف انجام دادیم، سرانجام با شکست مواجه می شد. به تدریج امید هر گونه رهایی از اعتیاد فعال را از دست دادیم، رفته رفته به شکست عادت کرده بودیم، انتظار آن را داشتیم، آن را قبول می کردیم و فکر می کردیم بخشی از سرشت ماست.

وقتی پاک می مانیم، به تدریج موفقیت را در زندگی خود تجربه می کنیم، رفته رفته به دست آوردهای خود افتخار می کنیم، شروع به پذیرفتن ریسک های بی خطر می کنیم، ممکن است در این فرآیند با مرارت هایی نیز روبرو شویم، اما اگر از آنها درس بگیریم می توان آنها را به حساب موفقیت گذاشت.

گاهی اوقات وقتی هدفی را به انجام می رسانیم، از ترس اینکه مغرور به نظر برسیم، در «پشت گرمی دادن به خود» تردید می کنیم، اما نیروی برتر از ما می خواهد که موفق شویم و افتخاری را که نسبت به دست آوردهای خود می کنیم با عزیزان خود در میان بگذاریم.

وقتی موفقیت های خود را در NA با دیگران در میان می گذاریم، در اکثر موارد، آنها نیز کم کم باور می کنند می توانند به اهداف خود دست یابند، وقتی موفق می شویم، به هموار کردن زمینه برای سایر افرادی که راه ما را دنبال می کنند، کمک می کنیم.

***

 

فقط برای امروز : زمانی را به لذت بردن از موفقیت های خود اختصاص می دهم، پیروزی های خود را با “روحیه قدرشناسی” با دیگران در میان می گذارم.

 

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!