مشتاق خدمت,اولین رخداد NA,اعضای با تجربه تر NA,خدمت بهتر به انجمن

مشتاق خدمت,اولین رخداد NA,اعضای با تجربه تر NA,خدمت بهتر به انجمن


مشتاق خدمت

مشتاق خدمت,اولین رخداد NA,اعضای با تجربه تر NA,خدمت بهتر به انجمن

من بسیار مشتاق و ممنونم که مي توانم خودم را به خوانندگان مجله راه NA معرفی کنم . از آن جایی که این اولین شماره ای است که من به عنوان سردبیر در آن کار می کنم ، مایلم که در مورد خودم و این که تا چه حد علاقه مندم تا با شما در جهت تهيه نشریه جهانی بهبودي مان کار کنم ، اطلاعاتی بدهم :

کمتر از بیست سال پیش ، من آگهی اولین رخداد NA را برای یک جلسه اطلاع رسانی در ناحیه ای که بهبودی ام را در آن جا شروع کرده بودم ، طراحی کردم. وقتی که آن را با اضطراب به کمیته فرعی اطلاع رسانی ، ارائه دادم ، یکی از اعضای با تجربه تر ، با ملایمت اشتباهات مرا اصلاح کرد ، یکی از اشتباهات من این بود که من علامت ها را کنار نماد NA نگذاشته بودم ، در پایان جلسه ، به جای این که درباره اشتباهاتم ، احساس بدی داشته باشم ، احساسی را داشتم که بعد از یک جلسه NA به من دست می داد . یعنی به خاطر آن چه که از دیگران یاد گرفته بودم ، احساس بهتری داشتم .

امروز من به آن تجربه و تجربه های دیگر بر می گردم و آن ها را مرور می کنم . تجربه هایی که مرا ، دقیقا به جایگاهی هدایت کردند که قرار بود امروز در آن باشم ، من سپاسگزارم که اعضای با تجربه تر NA به من کمک کردند ، مشتاق بمانم و مفهوم واقعی خدمت را یاد بگیرم، آگاهي از طریق تجربه (درسهایی سخت) اولین اسپانسر من ، معنای “خدمت گزار مورد اعتماد” را برای من تعریف کرد و تجربه خدماتی ام باعث عميق تر شدن درک من از این مفهوم شد .

مشتاق خدمت,اولین رخداد NA,اعضای با تجربه تر NA,خدمت بهتر به انجمن
در حین خدمت در NA از طریق یک شغل مديريت غیر انتفاعي ، من مفهوم نظارت را به این صورت یاد گرفتم که در خدمت به دیگران به من ، مسئول حفظ و توسعه چیزی هستم که قبل از من شکل گرفته و این که مطمئن شوم که سایرین در آینده از آن لذت ببرند.

سر دبیر قبلی ما ، نائسی اس، در هماهنگی و انتقال مشارکت های اعضاء به یک نشریه سرگرم کننده و الهام بخش ، کار بزرگی انجام داد و من از او به خاطر آن چه که به من، به عنوان یک همکار و یک معتاد در حال بهبودی ، یاد داد و نیز به خاطر زحماتی که کشید تا راه NA ، به شکلی که امروز است ، در بیاید ، سپاسگزارم .

من علاقه مندم که برای خدمت بهتر به انجمن مان ، بر روی این پایه ای که پی ریزی شده ، چیزی بنا کنم .

از سایر اعضاء تیم راه NA ، شامل هیئت مشاور تحریریه , ويراستار ها و پرسنل دفتر خدمات جهانی ، هیئت جهانی و از همه مهم تر ، اعضای NA، از جمله شما در سراسر جهان که تجربه ، نقاط قدرت امید ، ایده ها و نظرتان را با انجمن NA به مشارکت می گذارید ، سپاسگزاری می کنم ، هدف من این است که به عنوان یک ناظر توانا برای مجله مان ، خدمت کنم ، ولی این همه شما هستید که این مجله را برای انجمن مان ، خلق می کنید ، همان طور که در بیانیه هدف راه NA، ذکر شده است :  مجله راه NA ، به اعضای انجمن معتادان گمنام ، تعلق دارد.

از همه مهم تر ، این نشریه تقدیم می شود به تجلیل از پیام بهبودی ما : “که یک معتاد ، هر معتادی ، می تواند مصرف مواد مخدر را قطع کرده ، میل مصرف را از دست داده راهي جديد برای زندگی کردن بیابد .”

مشتاق خدمت,اولین رخداد NA,اعضای با تجربه تر NA,خدمت بهتر به انجمن

منبع : مجله راه NA

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!