خدمتی ساده

خدمتی ساده,امید و توانایی معتاد,تسلیم بودن به اصول,قسمت مهم بهبودی

سلام، خدمتگزار شورای منطقه ای سوئد هستم ، توسط انجمن معتادان گمنام توانسته ام ۱۳ سال پاک بمانم، طی این سال ها خدمات متفاوتی انجام داده ام، به عقیده من خدمت در کمیته زندان ها و بیمارستانها برای من خیلی مهم بوده است.

شاید به دلیل اینکه مستقیما با معتادان در تماس می باشم، وقتی که ، معتاد با معتاد دیگر امید و توانایی خود را به مشارکت می گذارد، من عقیده دارم این کار به آنهایی که هنوز در عذابند دورنمایی از امید میدهد.

حتی اگر یک معتاد انجمن معتادان گمنام را از طریق خدمت ما در این کمیته پیدا کند ، فکر می کنم که ارزش تمام کارهایی را که می کنیم داشته باشد، من در ناحیه هم فعالیت دارم و عضو کمیته ای هستم که به طور مرتب جلسات را در محل بازپروری برای مردانی که از طرف جامعه سوئد محکوم شد ه اند برقرار می کند.

جامعه سوئد بر این باور است که این مردان برای خود و دیگران خطر جانی دارند، ولی ما جلسات پیام رسانی معتادان گمنام را به آنجا می بریم، این خدمت ساده کمیته زندان ها و بیمارستان ها است و من از اینکه می توانم این خدمت را بکنم شکر گزارم.

خدمتی ساده,امید و توانایی معتاد,تسلیم بودن به اصول,قسمت مهم بهبودی
این موضوع به من کمک می کند تا پاک بمانم، من هر روز معجزه های این برنامه را مشاهده می کنم و امروز این پیام را می توانم به همه ی دوستانم بگویم که NA در هر شرایطی می تواند کمک کند و این اتفاق با تسلیم بودن به اصول رخ می دهد ، رساندن پیام NA یکی از قسمت های مهم بهبودی بسیاری از اعضا است و به برخی از ما کمک نموده تا توانایی های خود را کشف و گسترش دهیم،  پیام بهبودی NA با حمایت شما می تواند به بسیاری از مردم برسد ، امیدوارم که حامل پیام امید باشیم که پاک ماندن فقط برای امروز امکان پذیر است .

اصل ابراز محبت و دستگیری از دیگران در هر شرایطی در دستور کار ما قرار دارد، هر شخصی که از ما درخواست کمک کند، مطمئناً مورد ترحم، توجه و استقبال قرار می گیرد.(چگونگی عملکرد)

خدمتی ساده,امید و توانایی معتاد,تسلیم بودن به اصول,قسمت مهم بهبودی

منبع : یوران،سوئد مجله na way

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!