اپلیکیشن ios,جلسات درحال,طراحی می باشد

اپلیکیشن ios,جلسات درحال,طراحی می باشد


اپلیکیشن ios جلسات درحال طراحی می باشد….

اپلیکیشن ios,جلسات درحال,طراحی می باشد

برای سهولت دسترسی اعضای انجمن معتادان گمنام به آدرس جلسات از طریق نصب اپلیکیشن اندروید که قبلا طراحی شده و در اختیار اعضا قرار گرفته ، در مرحله بعدی طراحی اپلیکیشن ios در دستور کار قرار گرفته است .

درباره انجمن

اپلیکیشن ios,جلسات درحال,طراحی می باشد

انجمن معتادان گمنام ، نهادی است مردمی، خود جوش و غیر انتفاعی که در سال ۱۹۵۳ میلادی مصادف با سال ۱۳۳۲ هجری شمسی توسط افرادی که خود زمانی در چنگال اعتیاد گرفتار بودند،با هدف کمک و نجات معتادان از اعتیاد بنیان گذاری شد. این انجمن در ۱۳۹ کشور جهان، از جمله کشورهای مسلمان فعال بوده و در هفته ۶۸۰۰۰جلسه با بیش از ۸۰ زبان مختلف برگزار می کند و بیش از ۲میلیون عضو در حال بهبودی دارد.

به دلیل رعایت  اصل گمنامی، هیچ مدرکی از حضور اعضا در انجمن  تهیه نمی شود و در نتیجه تهیه آمار دقیق اعضای در حال بهبودی میسر نیست ، در حال حاضر ، هر روزه جلسات متعددی در اکثر نقاط کشور برگزار می شود و تعداد قابل توجهی از معتادان توانسته اند ، با کمک اصول این انجمن از چنگال بیماری اعتیاد رها شوند . رشد این  جلسات و گروه ها ، تنها شاخص موفقیت در انجمن معتادان گمنام ایران است .

گروه های NA در سراسر جهان با حفظ اتحاد، همکاری و کمک به یکدیگر، سعی در رساندن پیام بهبودی به دیگر معتادان داشته باشند تا تداوم برنامه بهبودی معتادان گمنام به رسمیت شناخته شده و مورد حمایت معنوی قرار گیرد.

تمرکز در معتادان گمنام بر روی مشکل اعتیاد است  نه یک ماده مخدر خاص. عضویت در این انجمن کاملا رایگان بوده ، هیچ شرط و شروطی ندارد و هر معتادی ، بدون در نظر گرفتن نوع ماده مخدر مصرفی ، عقیده، وضع مالی ، سن ، نژاد و جنسیت می تواند به معتادان گمنام بپیوندد و عضو انجمن باشد .
هر فرد معتادی که تمایل به قطع مصرف داشته باشد می تواند در جلسات NA شرکت کند.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!